DRUŠTVO METULJ Center za pomoč otrokom, mladostnikom in odraslim v stiski

CENTER ZA POMOČ OTROKOM, MLADOSTNIKOM IN ODRASLIM V STISKI. Z vami smo že 10 let . 386 41 33 46 36. NAMEN IN CILJI Društvo izvaja programe psihosocialne pomoči in psihoterapevtske obravnave, namenjene otrokom, mladostnikom in sta. TELEFON 386 41 33 46 36 E-POŠTA infodrustvo-metulj.si. IZOBRAŽEVANJE Naše društvo deluje tudi na področju izobraževanja širše in strokovne javnosti o temah, ki so povezane s psihoterap. Tukaj smo ti na voljo . DRUŠTVO METULJ IN OH-KARTE. November 21, 2017. 386 41 33 46 36.

OVERVIEW

This site drustvo-metulj.si presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views).

DRUSTVO-METULJ.SI RANKINGS

This site drustvo-metulj.si is seeing varying levels of traffic all through the year.
Traffic for drustvo-metulj.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-metulj.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-metulj.si

WHAT DOES DRUSTVO-METULJ.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-metulj.si Mobile Screenshot of drustvo-metulj.si Tablet Screenshot of drustvo-metulj.si

DRUSTVO-METULJ.SI HOST

We diagnosed that a lone page on drustvo-metulj.si took one thousand eight hundred and ninety-three milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
91.240.216.27

I discovered that this domain is employing the Apache server.

DRUŠTVO METULJ Center za pomoč otrokom, mladostnikom in odraslim v stiski

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following on the web page, "CENTER ZA POMOČ OTROKOM, MLADOSTNIKOM IN ODRASLIM V STISKI." Our analyzers noticed that the web page also said " Z vami smo že 10 let ." The Website also stated " 386 41 33 46 36. NAMEN IN CILJI Društvo izvaja programe psihosocialne pomoči in psihoterapevtske obravnave, namenjene otrokom, mladostnikom in sta. TELEFON 386 41 33 46 36 E-POŠTA infodrustvo-metulj. IZOBRAŽEVANJE Naše društvo deluje tudi na področju izobraževanja širše in strokovne javnosti o temah, ki so povezane s psihoterap. Tukaj smo ti na voljo . 386 41 33 46 36."

VIEW MORE WEB PAGES

MKNŽ - Ilirska Bistrica

ZARADI NOVEGA ZAKONA O VAROVANJU PRIREDITEV BOMO V MKNŽ-ju ZAČELI KONCERTE OB 21h. PRIREDITEV SE KONČA OB 23h. POVEJ NAPREJ! Četrtek, 8.

Društvo moderatorjev Slovenije

Odprte proaktivne kavarne v Ljubljani.

Strokovno društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Pomurja Zdravstvena nega je tu - za Vas

Prve medicinske sestre v Prekmurju. Predavanja, delavnice, tečaji, seminarji za strokovno in osebnostno rast, urjenja v komunikaciji, izdaja zbornikov, priprava Posterjev in plakatov, aktivna predavanja članov društvu, pasivna in aktivna udeležba na simpozijih in kongresih. Priskrbimo karte za kopanje, planinarjenje, kolesarjenje, pešačenje, udeležba na maratonih.

Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa

Društvo za preživljanje prostega časa. Smo društvo, ki se že več kot dvajset let ukvarja s pripravo in realizacijo nadstandardnih oz. obogatitvenih programov, ki jih vrtci in šole ponudijo svojim varovancem. Znanje, izkušnje in rezultati minulega dela nas motivirajo pri načrtovanju in ustvarjanju novih programov. S čim se ukvarjamo? .

Društvo Novus

Prednosti uporabe računalnika za starejše odrasle. Programi za otroke, mladostnike in družine. Vsakodnevno druženje, ustvarjalne, računalniške in team building delavnice, treningi socialnih veščin, aktivno preživljanje počitnic, občasno organizirano varstvo otrok. Podpora in svetovanje za odrasle. Različne delavnice za odrasle ter pomoč in podpora posameznikom v specifičnih situacijah. Programi računalniškega opismenjevanja, neformalno druženje in aktivno preživljanje prostega časa.